Individuální trénink

V naší škole se cvičí pouze pozitivní metodou. Se svými klienty cvičím
individuálně a plně se jim věnuji. Trénuji v Chebu a v Mariánských Lázních.
Tréninky trvají 30 minut.

Trénink dle požadavku klienta

Nabízím trénink pro klienta se svým psíkem, který se trápí s nějakým problémem. Naučím Vás, jak správně se svým mazlíčkem komunikovat, jak ho správně odměňovat, pomohu napravit nežádoucí chování. Se mnou se naučíte, co vše je možné se svým psíkem dělat, jak naučit, aby Vás s radostí poslouchal, jaké sporty jsou pro Vašeho mazlíčka vhodné a další možnosti různých her a aktivit.

Cvičení se štěnětem

Nabízím individuální trénink s Vaším štěňátkem. Hned od začátku Vás naučím, co vše je možné mrňouska naučit, aby do budoucna nedocházelo ke konfliktům a nežádoucímu chování. Pomohu Vám hned na začátku vytvořit pravidla, která jsou pro psíka důležitá, co vše doma smí a nesmí , pomohu se socializací, základní poslušností , jako je např. chození na vodítku nebo přivolání a naučím Vás , jak zvládat veterinární prohlídky v pohodičce. Ukážu Vám, jak svého mazlíčka zaměstnat, různé hry a aktivity, aby z něho vyrostl úžasný pohodový pes .

Sportovní aktivity pro psí mazlíčky

Pokud nevíte, jak svého mazlíčka zaměstnat, přijdťe do naší školičky. Naučíte se svým psíkem různé dovednosti , triky, různé psí sporty, hlavolamy a další aktivity.

Hlavolamy

Hlavolamy jsou zábavná hra pro psy,při kterých se stimulují všechny smysli a důkladně se zaměstná mozek psa. Původem pochází z Holandska a v roce 2014 se začali pořádat semináře i u nás. Hlavolamy jsou vhodné pro všechny psy jakéhokoliv věku.

Jsou velmi vhodné :

  • pro příliš hyperaktivní psíky, kterým nabízí uklidnění a uspokojení
  • pomáhají překonávat strach a nedůvěru
  • pomáhají starším psům zůstat ve výborné psychické kondici
  • jsou velmi vhodné pro psy po úrazech a operacích
  • psi se naučí koncentraci


Práce s hlavolamy zaručí šťastnější a sebejistější život Vašich psích mazlíčků.